5. & 6. SINIFLAR

5 ve 6. Sınıfta okul derslerinin öneminin farkında bir programa dahil olan öğrenciler, okul derslerinde başarıya ulaşmaları ve eksik kazanım bırakmadan ilerlemeleri için destek verilmektedir. Aynı zaman da liseye geçişte uygulanan sınav programına ilişkin farkındalık oluşturulması ve yeni nesil sorulardan oluşan soru tipleriyle destek olunması hedeflenmektedir.

7. SINIF

Liseye geçişte uygulanan sınav için hazırlık sürecine ilk adımların atıldığı dönemdir. Öğrencilerin bilinçli çalışmasına, farkındalığı yükselmesine ve verimliliği artmasına odaklanarak kendi potansiyaline ulaşması hedeflenmektedir. Programımız öğrencilerin ön hazırlık yapmasını ve bir sonraki sınıf seviyesinde tüm faktörlerin farkına vararak başarıya odaklanması hedeflenmektedir.

8. SINIF

Öğrencilerimizin tüm konu ve kazanımları en temelden ve birbirini tamamlayacak şekilde anlatılması hedeflenmektedir. Kazanım odaklı ve yeni nesil sorulardan oluşan 5 Yıldız Yayınları’nın desteği ve etkili Rehberlik sistemiyle öğrencimiz belirlediği hedefine ve hayallerine hazırlıyoruz.

11. SINIF

11. Sınıf programımızın temel amacı öğrencilerimizin okul derslerinde başarıyı yakalaması ve üniversiteye hazırlık noktasında istenen noktaya gelmesidir. Programımızı da bu amaç doğrultusunda organize ettik.

12. SINIF

TYT ve AYT konularının en temelden birbirini tamamlayacak şekilde anlatıldığı 12. sınıf programımızda öğrencilerimizi kendileri için hazırlanan yoğun çalışma programlarıyla hayallerindeki üniversiteye hazırlıyoruz.

MEZUN

TYT ve AYT konularının en temelden birbirini tamamlayacak şekilde anlatıldığı Mezun programımızda öğrencilerimizi kendileri için hazırlanan yoğun çalışma programlarıyla hayallerindeki üniversiteye hazırlıyoruz.

ERKEN KAYIT AVANTAJLARINI KAÇIRMAYIN