EĞİTİM - ÖĞRETİM MODELİMİZ

Zaman içerisinde yayın hayatında elde ettiği birikimi ‘’kurs’’ konseptiyle buluşturan 5 Yıldız Eğitim Kurumları, sınav başarısı yüksek öğrenciler yetiştirebilen güçlü akademik kadrolara sahiptir.

Bireysel farklılıklar dikkate alınarak hazırlanan güncel akademik programımızla öğrencilerimiz dersler, etütler, soru çözümleri ve birebir çalışmalarla hem okul derslerine hem de sınavlara en doğru şekilde hazırlanmaktadır.

Kurumlarımızda her öğrenci özeldir ve uygun öğrenme yöntemi ile başarıya ulaşması hedeflenmektedir. Alanında uzman öğretmenlerimizin anlattığı dersler, çağın gereksinimlerine uygun olarak hazırlanmış Akıllı Eğitim Platformu ‘’Derslig’’ ile desteklenmekte ve böylece tam öğrenme sağlanmaktadır.
Fiziksel koşulları uygun olan şubelerimizde ferah kütüphane ve çalişma salonlarımızla öğrencilerimize daha rahat, sakin bir ortamda çalışma ve öğrendiklerini tekrar etme imkanı sunulmaktadır.

Periyodik sınavlarla işlenen konuların ölçme-değerlendirmesi otomasyon sistemlerimiz üzerinden yapılmakta, sınav sonuçları rehberlik birimi tarafından hızlı bir şekilde öğrenci ve velilere duyurulmaktadır. Kurs merkezlerimizde eğitsel ve mesleki rehberlik programları ile birleşmiş güçlü bir ölçme–değerlendirme sistemi uygulanmaktadır.

ERKEN KAYIT AVANTAJLARINI KAÇIRMAYIN