FRANCHISE BAŞVURUSU

  Eklemek istedikleriniz

  ‘’Doğru yönü yıldızlar gösterir.’’ mottosuyla 2020 yılında İstanbul’da eğitim yolculuğuna başlayan 5 Yıldız Eğitim Kurumları, bugün Türkiye’nin pek çok farklı bölge ve şehrinde “Eğitimin Yıldızları’’nı parlatmaya devam ediyor.

  LGS ve YKS gruplarında öğrencilerine ‘’nitelikli ve farklı’’ bir eğitim programı uygulayan 5 Yıldız Kurs Merkezleri, ara sınıflarda da okul başarısını artırmaya yönelik özel çalışmalarına devam ediyor.

  Yıllar içerisinde yayın hayatında elde ettiği birikimi ‘’kurs’’ konseptiyle buluşturan 5 Yıldız Eğitim Kurumları, sınav başarısı yüksek öğrenciler yetiştirebilen güçlü akademik kadrolara sahiptir.

  Kurumsal bir çatı altında yer almak, bilgi ve birikiminize yenilerini eklemek istiyorsanız 5 Yıldız’lı ailemize katılmak için aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

  Neden biz?

  Eğitim içerik desteği

  Neden biz?

  Dijital içerikler

  Franchise Danışma Hattı

  Franchise Whatsapp Danışma Hattı

  0533 341 31 14

  1. Yayıncılık Geçmişi ve Birikim

  1.sınıftan 12.sınıfa uzanan zengin kaynak yelpazesiyle hem geleneksel hem güncel içerik barındıran yayınlarımız güçlü ve deneyimli kadroların uzun süreçlerde oluşan birikimlerinin ürünüdür. Konu anlatımları, soru bankaları, yaprak testler ve farklı nitelikte pek çok deneme sınavı öğrencilerimize basılı yayın halinde sunulurken akıllı tahta uygulamaları, ders anlatımı ve soru çözüm videolarıyla dijital destek de verilmektedir.

  2. Eğitim İçeriği ve Desteği

  5 Yıldız Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan tüm kurs merkezlerinde eş zamanlı akademik program uygulanmaktadır. Akademik çalışma takvimi; yıllık konu kazanımlı planlar, sınav takvimleri, ölçme - değerlendirme uygulamaları, rehberlik çalışma ve envanterleriyle öğrenci takip sistemini içerir.

  FRANCHISE BAŞVURUSU YAP

  3. Bölge Koruma

  Franchise şubelerimizin bulunduğu il ve ilçelerde ilk açılan franchise şubelerimizin güçlenerek büyümesi kurumsal önceliklerimiz arasındadır.
  Eğitim markalarının aynı bölgede yer almaları, rekabet zorunluluğu ve bundan kaynaklanan dezavantajlar sisteme zarar vermektedir.
  Bu nedenle 5 Yıldız olarak ilgili bölgede ‘’ilk franchise’’ alan girişimcimize rekabet edebilme ve bölge koruma garantisi vermekteyiz.

  4. Kurumsal Danışmanlık ve İşletme

  Bölgesinde "5 Yıldız" markasıyla kurum açmak isteyen girişimcilere, kurum açılışında gerekli fizibilite çalışmalarının yapılması ve resmi açılış sürecinde danışmanlık hizmeti verilmesi deneyimli ekibimizce sağlanmaktadır.

  Eğitim-öğretim dokümanları, rehberlik planlama ve envanterleri paylaşımı, otomasyon ve dijital sistem sunumlarının yanı sıra işletme planlamasında tanıtım, personel alımı, kayıt stratejileri vb. süreçlerde ücretsiz danışmanlık desteği verilmektedir.

  5. Reklam Çalışmaları

  5 Yıldız Eğitim Kurumları genel müdürlüğü bünyesinde bulunan kurumsal iletişim ve tanıtım departmanı, reklam ve iletişim çalışmaları için şubelerimize periyodik destek sağlamaktadır.
  Sosyal medya uzmanları tarafından hazırlanan kurumsal içerikler; Facebook, Instagram, Twitter, Youtube gibi sosyal medya mecralarında ortak olarak paylaşılabilir hale getirilerek tüm şubelere ulaştırılmaktadır.