FRANCHISE BAŞVURUSU

  Eklemek istedikleriniz

  “Her öğrencinin ayrı bir dünya” olduğuna inanan ve bu doğrultuda çalışmalar yaparak eğitim dünyasında en saygın ve güvenilir kurum olmayı öncelikli hedef haline getiren 5 Yıldız Eğitim Kurumları, sadece kendi şubelerinde kullanılacak (kapalı devre) ve öğrencinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek 5 Yıldız Yayınları ile farklılığını ortaya koymaktadır.

  2020 yılında İstanbul ( Bostancı şube / Ataşehir şube) ve Diyarbakır’da açtığı şubelerle hem LGS hem YKS öğrencilerine nitelikli ve farklı bir eğitim programı uygulayan 5 Yıldız Eğitim Kurumları inandığı ve ilke haline getirdiği hedefler doğrultusunda önümüzdeki dönemlerde de yine seçici davranarak şubeler açmaya devam edecektir.

  Yıllardır yayın dünyasında edindiği birikimi kurs konseptiyle birleştiren 5 Yıldız Eğitim Kurumları sınav başarısı yüksek öğrenciler yetiştirmek adına hem yayın tecrübesi hem de sınavlara hazırlık öğrencilerine en önemli ve gerekli noktaları anlatan nitelikli bir öğretmen kadrosuna sahiptir.

  Markamızla, vizyonumuzla, mesleki bilgi ve deneyimimizle birlikte kurum açmayı düşünen siz değerli eğitimciler, aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

  Neden biz?Önce Saygınlık ve Deneyim

  5 Yıldız Eğitim Kurumu, eğitim camiasının yakından tanıdığı saygın ve deneyimli isimler olan Bülent BAHADIR ve İbrahim SAKALLIOĞLU tarafından kurulmuştur.
  Uzun yıllar öğretmenlik ve eğitim alanındaki yazarlık deneyimleri ile; Hız Yayınları, Speed Up Yayınları, Uzman Yayınları, İrrasyonel Yayınları ve 5 Yıldız Yayınlarına liderlik etmektedirler.

  Eğitim içerik desteği

  Neden biz?

  Dijital içerikler

  Franchise Danışma Hattı

  Franchise Whatsapp Danışma Hattı

  0533 341 31 14

  1. Yayıncılık Geçmişi ve Birikim

  5 Yıldız Eğitim Kurumları güçlü yayın desteğini 5 Yıldız Yayınları’ndan almaktadır. 5 Yıldız Yayınları OCAK 2020 tarihinde kurulmuştur. İkinci sınıf ve on ikinci sınıf aralığındaki bütün öğrencilerimize yayın desteği sağlanmaktadır. Günümüzde gelişen ve değişen eğitim araç ve gereçleri yakından takip edilir. Akıllı tahta uygulamaları, ders anlatımı ve soru çözüm videolarıyla destek verilmektedir.

  2. Eğitim İçeriği ve Desteği

  5 Yıldız Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan tüm kurs merkezlerinde eş zamanlı akademik program uygulamaktadır. Akademik çalışma takvimi; yıllık konu kazanımı ve planlar, ölçme - değerlendirme uygulamaları, rehberlik çalışmaları ve öğrenci takip sistemini içerir. Aynı zamanda sınav takvimi ile aynı doğrultuda olup şubelerin kullanımına sunulmaktadır.

  FRANCHISE BAŞVURUSU YAP

  3. Bölge Koruma

  Franchise şubelerimizin bulunduğu il ve ilçelerde ilk açılan franchise şubelerimizin güçlenerek büyümesi kurumsal önceliklerimizdendir.
  Yaşanan en büyük franchise sorunlarının başında aynı eğitim markalarının aynı bölgede yer almak zorunda kaldıkları, rekabet zorunluluğu ve bunun doğurduğu dezavantajlar yer almaktadır.
  İlgili bölgede ilk franchise alan girişimcimize rekabet edebilme ve bölge koruma garantisi tarafımızdan verilmektedir.

  4. Kurumsal Danışmanlık ve İşletme

  Bölgesinde "5 Yıldız" markası ile kurum açmak isteyen kuruculara, kurum açılışında gerekli fizibilite çalışmalarının yapılması ve resmi açılış sürecinde danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.
  Eğitim-öğretim planlamaları ve doküman paylaşımlarının yanı sıra işletme planlamasında tanıtım, personel alımı, kayıt stratejileri vb. süreçlerde ücretsiz danışmanlık desteği vermektedir.

  5. Reklam Çalışmaları

  5 Yıldız Eğitim Kurumları Genel Merkezi bünyesinde bulunan birim, reklam ve iletişim çalışmaları için şubelerimize destek sağlar.
  Facebook, Instagram, Twitter, Youtube gibi tüm sosyal medya mecralarında yer alır. Sosyal medya uzmanları ile belirtilen platformlara özel içerikler kurumların kullanımına sunulur.