Lise Hazırlık Sınıfları

5. & 6. SINIFLAR

5 ve 6. Sınıfta okul derslerinin öneminin farkında bir programa dahil olan öğrenciler, okul derslerinde başarıya ulaşmaları ve eksik kazanım bırakmadan ilerlemeleri için destek verilmektedir. Aynı zaman da liseye geçişte uygulanan sınav programına ilişkin farkındalık oluşturulması ve yeni nesil sorulardan oluşan soru tipleriyle destek olunması hedeflenmektedir.

7. SINIF

Liseye geçişte uygulanan sınav için hazırlık sürecine ilk adımların atıldığı dönemdir. Öğrencilerin bilinçli çalışmasına, farkındalığı yükselmesine ve verimliliği artmasına odaklanarak kendi potansiyaline ulaşması hedeflenmektedir. Programımız öğrencilerin ön hazırlık yapmasını ve bir sonraki sınıf seviyesinde tüm faktörlerin farkına vararak başarıya odaklanması hedeflenmektedir.

8. SINIF

Öğrencilerimizin tüm konu ve kazanımları en temelden ve birbirini tamamlayacak şekilde anlatılması hedeflenmektedir. Kazanım odaklı ve yeni nesil sorulardan oluşan 5 Yıldız Yayınları’nın desteği ve etkili Rehberlik sistemiyle öğrencimiz belirlediği hedefine ve hayallerine hazırlıyoruz.

AÇILIŞA ÖZEL
%15 İNDİRİM

ERKEN KAYIT AVANTAJLARINI KAÇIRMAYIN

Şubelerimiz

Ataşehir Şube

Meriç Cad. 39. Ada Turkuaz Plaza Kat:2 Ataşehir / İstanbul

Diyarbakır Şube

Fırat Mah. Nazım Hikmet Cad. Dış Kapı No: 27/1 İç Kapı No:11 Kayapınar / Diyarbakır

Kocaeli Şube

Sırrıpaşa Mah. Yalçınkaya Sk. No: 28 Derince / Kocaeli