ÇEKİLİŞ KOŞULLARI

ÇEKİLİŞ KOŞULLARI

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden yapacağımız tüm çekilişlerde geçerli olmak üzere, çekiliş kurallarımız aşağıda yer almaktadır.
– Çekilişe katılan tüm takipçiler katılımları ile bu şartları ve kuralları eksiksiz olarak okuduğunu, anladığını ve çekilişle ilgili kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.
– Çekilişe katılmak için “@5yildizegitimkurumlari” İnstagram hesabını takip ediyor olmak zorunludur.
– 5 Yıldız Eğitim Kurumları haber vermeksizin burada belirtilen çekiliş tarihlerini değiştirme, çekilişe ara verme ve çekilişi sonlandırma hakkını gizli tutar.
– Çekiliş hesapları çekilişlere katılamaz, tespit edildiğinde katılsalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.
– Çekiliş sonuçları çekiliş gönderisinde belirtilen tarihte “@5yildizegitimkurumlari” Instagram hesabından duyurulacaktır. Talihlilerin bu sonuçları takip ederek Instagram üzerinden mesaj yoluyla bize ulaşmaları gerekmektedir.
– Kazanılan ürünün kişisel beğeniye uymaması vb. keyfi gerekçeler ile iadesi ve değişimi mümkün değildir.

Yoruma arkadaş etiketleme;
– Çekilişe katılanlar yorum kısmında en az bir arkadaşını etiketlemelidir.
– Yorum kısmında etiketlenecek her farklı yeni bir kişi yeni bir çekiliş hakkı kazandırır.
– Ürünleri teslim edilmeden çekiliş görseli altında yer alan arkadaş etiketlerini silen talihliler, tespit edildiğinde, kazansalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.
– Çekilişe katılanlardan 5 kişi asil olmak ve 5 kişi yedek olmak kaydıyla 10 kişi belirlenecek ve asil olan 5 kişiye hediyeleri verilecektir.
– Çekilişi kazanan şanslı kişiler çekiliş duyurusu yapıldıktan sonraki 10 gün içerisinde “@5yildizegitimkurumlari” Instagram hesabından bize ulaşmaları zorunludur, ulaşmamaları durumunda hakları yedek listedeki kişilere devredilir.
-Çekilişimiz öğrenci odaklı olduğu için katılım: ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri ile sınırlıdır. Kazanan öğrencilerin öğrenci kimliklerini ibraz etmeleri zorunludur. Aksi takdirde hakları yedek listedeki kişilere devredilir.

HEMEN KATILMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ İNSTAGRAM TUŞUNA BASINIZ